MÖBLER / Soffor / Soffa 17223024
nr 1722 3024
Soffa
IKEA, 1960-tal, Rydaholms snickerifabrik. 3-sits, svart skinn. Längd: 187 cm
Kondition: slitage
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 8 september 2025
kl 18:51:38
5/9 17:41:19
8/9 18:47:27